Info Tel :  00355 42 257 663  Mobile :  00355 693255311  e-mail:  eurodrita@yahoo.com  Skype : dritatravel1

  Agjensia Drita Travel Tirane  
  Rruga Urani Pano Mbrapa Hotel Tirana International
  Tel : +355 69 2348608  & +355 66 3030311    Tiranė , Albania

  Kerko Destinacionin   Rreth Nesh 
 
Zgjidh destinacionin
Vajtje ardhje vajtje
Stacioni i Nisjes:
Stacioni i Arritjes :
Te Rritur/femije/foshnje
Data Nisjes :
Data kthimit
 

  Agjensia DritaTravel Travel & Tours 
DritaTravel eshte prane jush ne Transportin Nderkombetar te Pasagjereve me Autobus, qe nga Janari i vitit 1994.

DritaTravel, nuk eshte vetem nje emer, por nje angazhim!
Ne sollem tek ju, per here te pare linjen e rregullt te perditshme: Tirane - Kumanove,
Ju sollem me prane me shtepine Tuaj, e qe atehere kur mendoni te shkoni drejt familjeve,
ju mendoni vec nje emer:


DritaTravel!
Ne vijme tek Ju me nje menaxhim profesional, me staf tė trajnuar e me pėrvoje, per tė trajtuar angazhimet mė tė ndėrlikuara dhe sfiduese tė cilat mund te paraqiten. Me punen, vullnetin, vendosmerine qe na karakterizon, por edhe me autobuzat tane komod e te standarteve te larta europiane, ne jemi kompania Juaj e perzgjedhur. 
Pėrvoja jonė e pasur na ndihmon pėr tė kuptuar nevojat tuaja,duke ju ofruar nje udhetim te sigurt, me nje intinerar dhe orar tė pėrpiktė, qė i pėrshtatet kerkesave Tuaja.
Udhetimi eshte njė nga eksperiencat mė tė bukura ne jete, prandaj zgjidhni te udhetoni me Ne. 
Ne jemi vetem nje telefonate larg jush.
Ju na ofroni besimin, ne ju ofrojme sherbimin!
Faleminderit qe udhetoni me ne!
Username :
Password :
 
       Booking System Online by AlbAsp - Copyright 2011-2012 - By AlbAsp.com